Bezpośredni dostęp do portalów

bezposredni_dostep_do_portalow.jpg

Wirtualna rzeczywistość nie byłaby tak wciągająca, gdyby nie najważniejsze portale, które sprawiają, że w sieci zawsze można znaleźć coś ciekawego. YouTube, Facebook czy Twitter to najlepsze przykłady serwisów, które w każdej sekundzie przyciągając miliony użytkowników. Niektórych do tego stopnia, że mówi się o zjawisku uzależniania. Jeśli bez którejś z popularnych stron faktycznie nie potrafimy funkcjonować, smartfony wychodzą nam naprzeciw.

W przypadku chorobliwego uzależnienia lepiej rzecz jasna z tej opcji nie korzystać, jednak dla wszystkim zdrowych użytkowników smartfon może okazać się bardzo pomocny. W tzw. sklepach z aplikacjami możemy znaleźć darmowe wersje programów, które pozwolą cieszyć się ulubionym portalem w wersji mobilnej. Oglądanie filmików, pisanie wiadomości czy przeglądanie profilów znajomych jest dzięki temu możliwe w każdej chwili.

To, co w Internecie najlepsze jest dosłownie pod ręką. Co więcej, własne wersje aplikacji mobilnych wypuszczają np. stacje telewizyjne. Dzięki temu możemy oglądać programy TVN, TVP czy Polsatu na własnym telefonie, o dowolnej porze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *