Idealny organizer

idealny_organizer.jpg

Notatniki czy organizery są niemal tak stare jak samo pismo. Możliwość zanotowanie rzeczy „do zrobienia” to gwarancja, że o niczym nie zapomnimy. W dodatku możemy sobie ściśle ułożyć grafik zajęć na cały tydzień, by nie marnować czasu na zastanawianie się nad kolejnym krokiem.

Organizery wciąż są popularne, ba, wciąż popularniejsze. To za sprawą nowoczesnych telefonów, które nadają pojęciu organizera nowego znaczenia. Na czym polega organizacja czasu z urządzeniami nowej generacji? Możliwości jest bardzo wiele.

Wszystko zależy od tego jaką aplikację ściągniemy. Możemy sięgnąć po zwykły notatnik, do którego zajrzymy od czasu do czasu. Nieco bardziej zaawansowaną opcją jest kalendarz, w którym wpisujemy wydarzenia a telefon o odpowiedniej godzinie przypomina nam co mieliśmy zrobić.

To jednak rozwiązania niemal klasyczne. Nowy smartfon może o wiele więcej. Wyobraź sobie, że przechodzisz obok sklepu spożywczego i dostajesz wiadomość.

To Twój telefon przypomina Ci, że miałeś kupić chleb. Gdy mijasz zakład wulkanizacyjny, telefon przypomina o zmianie opon. Takie właśnie możliwości daje połączenie tradycyjnego organizera z GPS-em.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *