Telefon pełen znajomych

telefon_pelen_znajomych.jpg

Jednym z największych fenomenów Internetu są portale społecznościowe. Kontakt ze znajomymi jeszcze nigdy nie był tak wygodny, podobnie jak organizowanie wydarzeń czy dzielenie się chwilami z własnego życia. Wraz z wkroczeniem na rynek elektroniki użytkowej smartfonów, komunikacja z przyjaciółmi i dalszymi znajomymi jest jeszcze łatwiejsza.

Właściwie możemy sprawdzić co słychać u bliskiej osoby czy kumpla z klasy, roku studiów albo pracy o dowolnej porze i w dowolnym miejscu. Aby mieć taką możliwość wystarczy ściągnąć oficjalną aplikację Facebooka czy innego portalu na telefon. FB poszedł nawet dalej i stworzył nakładkę na popularny system operacyjny Android.

Dzięki temu możliwe jest takie skonfigurowanie telefonu, by Facebook towarzyszył nam na każdym kroku. Gdy wyciągniesz smartfona, zamiast tapety możesz zobaczyć najnowsze zdjęcia znajomych lub ich statusy. A gdy ktoś wyśle do Ciebie wiadomość, otrzymasz powiadomienie podobne, jak przy otrzymaniu SMS-a.

Co więcej, telefon daje dodatkowe opcje. Nasi znajomi mogą na bieżąco sprawdzić miejsce, w którym się znajdujemy. Nic tez nie stoi na przeszkodzie, by wykonane telefonem zdjęcia natychmiast wrzucić na konto w portalu.

www.szkolaartystyczna.elk.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *