Bieganie ze smartfonem

bieganie_ze_smartfonem.jpg

Wydawałoby się, że urządzenia elektroniczne rozleniwiają i mają niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Tymczasem może się okazać, że smartfon jest Twoim najlepszym towarzyszem sportu.

Niektóre funkcje nowoczesnych telefonów wydają się być wręcz stworzone dla biegaczy. Zacznijmy od tego, że każdy smartfon potrafi odtwarzać muzykę w formacie mp3.

Wielu biegaczy, rowerzystów czy osób uprawiających sporty siłowe nie wyobraża sobie treningu bez ulubionych kawałków. Dzięki telefonowi nie ma potrzeby zabierania dodatkowego odtwarzacza mp3, bo wystarczy mieć przy sobie smartfona, które i tak większość z nas zawsze nosi w kieszeni.

Do tego para słuchawek i można biegać, pedałować lub podnosić ciężary. Wystarczy zaopatrzyć się w niezbędną odzież, obuwie oraz opaski odblaskowe na rzep cena. Smartfon może jednak pomóc w czymś jeszcze.

Mianowicie zmotywować nas do kolejnych treningów. Amatorzy biegania i jeżdżenia na rowerze na pewno docenią aplikację, która zlicza pokonane kilometry i publikuje wynik na FB.

A nie ma przecież nic bardziej motywującego niż podziw znajomych.

www.aktualne-mapy.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *