Edycja obrazu w smartfonie

edycja_obrazu_w_smartfonie.jpg

Niekwestionowanie najpopularniejszym programem graficznym jest Photoshop. Jego kolejne wersje wprowadzają nowe możliwości, które wprawiony grafik może wykorzystać dla osiągnięcia zadziwiających efektów. Jednak większość użytkowników Photoshopa nie potrzebuje dziesiątek suwaków i zaawansowanych filtrów.

Wystarczą im podstawowe narzędzia, dzięki którym można w ciekawy sposób urozmaicić fotografie z imprezy czy podróży. Tę potrzebę już dawno zauważyli twórcy aplikacji graficznych na telefony. W internetowych sklepach z oprogramowaniem dostępnych jest przynajmniej kilka darmowych programów graficznych, które pozwolą na łatwą i efektowną edycję zdjęć.

http://www.fotografy.eu/fotografia-komercyjna/

Dzięki takiemu oprogramowaniu telefon staje się jedynym sprzętem, jakie potrzebuje fotograf amator. Wystarczy pstryknąć fotkę, a następnie uruchomić program graficzny. Włączyć ciekawy filtr i ustawić jego intensywność, do tego ewentualnie coś przyciąć i gotowe.

Fotografia jest gotowa do pokazania znajomym. Tę ostatnią czynność zresztą również możemy wykonać z poziomu smartfona, jeśli tylko zintegrowaliśmy urządzenie z Facebookiem.

www.chicmagazine.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *