Sprawdź kto przyszedł

sprawdz_kto_przyszedl.jpg

Bezpieczeństwo to słowo klucz, gdy myślimy o domu. Chcemy czuć, że nic nam nie zagraża, gdy przebywamy w środku i wiedzieć, że nikt nie czyha na nasze mienie, gdy znajdujemy się daleko poza domem. Co możemy zrobić by przeciwdziałać włamaniom? Z nowoczesnym telefonem znacznie więcej, niż kiedykolwiek wcześniej.

Aby mieć pewność, że żaden złodziej nie wyniesie naszego telewizora lub świnki-skarbonki, do tej pory zamykaliśmy drzwi na klucz, nie zostawialiśmy otwartych okien i spuszczaliśmy zasłony. Mogliśmy też uzbroić alarmy Wrocław i uruchomić system monitoringu. Wszystkie te metody są skuteczne, ale nic można je dodatkowo wzbogacić sytuacją, w której dom jest pod naszą stałą obserwacją.

A na to właśnie pozwala nowoczesne oprogramowanie dla domu połączone ze smarfonem. W praktyce system może działać tak, że w środku dnia dostajesz SMS-a. Okazuje się, że ktoś chodzi po Twoim ogródku.

Chcesz się przekonać czy to złodziej czy dziecko sąsiada? W takim razie uruchom na telefonie podgląd z kamery. Optymalnym rozwiązaniem są także odpowiednio rozlokowane po budynku rejestratory IP.

www.kancelaria-sosnowski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *