Pojemne karty pamięci

pojemne_karty_pamieci.jpg

Każdy smartfon posiada mniejszą lub większą pamięć stałą, jednak nie tylko ona decyduje o funkcjonalności urządzenia. Nowoczesne telefony obsługują również pamięci zewnętrzne, przede wszystkim karty w formacie microSD. Taka pamięć znacznie poszerza możliwości smartfona. Karty microSD mogą pochwalić się całkiem dużą objętością.

Na niecałym centymetrze kwadratowym można zmieścić nawet 64 GB danych, choć nie każdy telefon jest w stanie odczytać tak pojemną kartę. Większość smartfonów nie ma jednak problemu z kartami 32 GB. Tak duża przestrzeń wystarczy, by trzymać na telefonie zdjęcia wykonane wciągu kilku lat użytkowania. Albumy możemy też zamienić na ulubione filmy kinowe, gdy lubimy seanse na niewielkim ekranie.

Nic też nie stoi na przeszkodzie, by zapełnić kartę muzyką. Nawet kilka gigabajtów to wystarczająca ilość, by zmieścić wszystkie najlepsze albumy. A jeśli mimo wszystko karta okaże się za ciasna, pamiętajmy, że jest to pamięć wymienna. Nic nie stoi na przeszkodzie, by kupić nową kartę i zwyczajnie korzystać z kolejnej.

www.mniejznane.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *